Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 57. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji + płyta DVD

Tom 57. PODBÓJ PERU + DVD W POGONI ZA PRAWDĄ - TAJEMNICA RYSUNKÓW Z NAZCA

Więcej szczegółów


7,95 zł brutto

SE-57

Tom 57. PODBÓJ PERU

Zdobywcy dzikiej półkuli zachodniej, Pizarro poszukuje Eldorado.

DVD W POGONI ZA PRAWDĄ - TAJEMNICA RYSUNKÓW Z NAZCA

Naziemne rysunki, tzw.geoglify, stanowią jedną z największych zagadek archeologicznych. Występują na całej półkuli zachodniej, od Alaski aż po Patagonię. W czasach kolonialnych dopatrywano się w nich napisów Greków, Fenicjan, Hebrajczyków i innych przedsiębiorczych przedstawicieli białej rasy. Świat dowiedział się o nich w latach 20. XX w., gdy w Peru uruchomiono komunikację samolotową - piloci, oglądający linie kreślone na górskich płaskowyżach, wpadali w zachwyt. Ich opowieści zaintrygowały świat naukowy, wzbudziły ciekawość amatorów i pasjonatów: jedni widzieli w nich sekretne znaki, inni uważali za zwykłe gryzmoły. Tajemnicę postanowił rozwikłać autor filmu, w czym pomoże mu podniebna wycieczka superlekkim samolotem. W tę szaloną podróż zaprasza również widzów.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie