Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 50. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji + płyta DVD

Tom 50. AZTEKOWIE cz.1 + DVD ZAGINIONE SKARBY STAROŻYTNOŚCI - AZTEKOWIE I MAJOWIE

Więcej szczegółów


7,95 zł brutto

SE-50

Tom 50. AZTEKOWIE cz.1

Geografia, ludność, historia i sztuka Olmeków, rolnictwo, La Venta, Monte Alban, pismo, wierzenia, władca, rodzina i dom.

DVD ZAGINIONE SKARBY STAROŻYTNOŚCI - AZTEKOWIE I MAJOWIE

Gdy Hernan Cortes przybył do Mezoameryki, zastał tam wysoko rozwiniętą cywilizację Azteków. Czerpała ona wiele z dorobku dawnych indiańskich imperiów Olmeków, Tolteków i Majów. Nieliczne grupy przybyszy z Europy zdołały w bardzo krótkim czasie opanować i zniszczyć terytorium Azteków, licząc na szybkie wzbogacenie się. Najeźdźcy pragnęli zdobyć drogocenne złoto,które należało do Indian. Mimo łupieżczej działalności Hiszpanów, wielkie miasta cywilizacji prekolumbijskich wciąż skrywają skarby czekające na odkrycie. Piramidy i inne monumentalne budowle są niemymi świadkami historii, w której nadal wiele tajemnic czeka na wyjaśnienie. Złoto, kamień i krew splatają się ze sobą w opowieści o starożytnych kulturach Mezoameryki, którym kres przyniosła konkwista.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie