Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 49. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji + płyta DVD

Tom 49. OD CZASÓW PREHISTORYCZNYCH DO ZBURZENIA ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ + DVD TAJEMNICE BIBLII - NAJWIĘKSZE BIBLIJNE SEKRETY

NUMER NIEDOSTĘPNY.

Więcej szczegółów


7,95 zł brutto

SE-49

Tom 49. OD CZASÓW PREHISTORYCZNYCH DO ZBURZENIA ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ

Geografia, ludność, prehistoria, historia, sztuka, Jerycho, religie pogańskie, Jerozolima, judaizm, pismo i język, judeochrześcijanie, żegluga fenicka, handel syryjski, rodzina i dom.

DVD TAJEMNICE BIBLII - NAJWIĘKSZE BIBLIJNE SEKRETY

Archeolodzy po dziś dzień próbują odkryć tajemnice skrywane w piaskach Bliskiego Wschodu. Poszukują materialnych śladów wydarzeń opisanych na kartach Biblii wykorzystując w tym celu najnowsze zdobycze nauki i techniki. W wielu przypadkach znaleziska archeologiczne potwierdzają relacje zawarte w Piśmie Świętym. Jerycho, Kafarnaum, Megiddo, Qumran to stanowiska, które przyczyniły się do rozwoju dziedziny naukowej, jaką jest archeologia biblijna. Za ojca tej nauki uznawany jest William Flinders Petrie, brytyjski archeolog żyjący na przełomie XIX i XX w. Był on pionierem w wykorzystaniu ceramiki jako narzędzia do określania chronologii. Dzieło Petriego kontynuuje do dziś wielu archeologów i biblistów.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie