Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 35. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji + płyta DVD

Tom 35. OD CZASÓW PREHISTORYCZNYCH DO XIV w. + DVD ZATOPIONE PIRAMIDY JAPONII

NUMER NIEDOSTĘPNY.

Więcej szczegółów


7,95 zł brutto

SE-35

Tom 35. OD CZASÓW PREHISTORYCZNYCH DO XIV w.

Geografia, ludność, prehistoria, historia i sztuka do okresu Kamakura, pismo i język, wierzenia, szintoizm i buddyzm, ustrój i administracja, gospodarka i handel.

DVD ZATOPIONE PIRAMIDY JAPONII

Pod koniec lat 80. japoński przewodnik Kihachiro Aratake nurkował u wybrzeży wyspy Yonaguni, należącej do archipelagu Riukiu. Ze zdumieniem odkrył, że w tym miejscu pod wodą znajdują się niezwykłe, tajemnicze megality przypominające ruiny Stonehenge czy egipskie piramidy. Do dziś naukowcy nie są w stanie wyjaśnić, czy tzw. japońskie piramidy są dziełem człowieka, ani ustalić ich wieku. Nic dziwnego, że w odniesieniu do Yonaguni powstało mnóstwo zagadkowych hipotez, często z pogranicza nauki i fantastyki. Kto i dlaczego wybudował te niesamowite struktury? Możliwe, że jeszcze długo się tego nie dowiemy.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie