Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 21. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji + płyta DVD

Tom 21. OKRES HELLENISTYCZNY cz.1 + DVD JAK POWSTAJE IMPERIUM: EPOKA ALEKSANDRA

Więcej szczegółów


7,95 zł brutto

SE-21

Tom 21. OKRES HELLENISTYCZNY cz.1

Historia okresu hellenistycznego, kulty wschodnie, filozofia okresu hellenistycznego, geografia, podróże, odkrycia i komunikacja, gospodarka i handel, nauki ścisłe i humanistyczne.

DVD JAK POWSTAJE IMPERIUM: EPOKA ALEKSANDRA

Aleksander Wielki to postać niezwykła i fascynująca. Ten wybitny wódz w pełni zasłużył sobie na swój przydomek. Na jego krótkie, lecz wyjątkowo intensywne życie składają się wielkie wydarzenia, które wpłynęły na historię starożytnego świata. Już jako 15-latek Aleksander po raz pierwszy musiał dowodzić armią w bitwie. W krótkim czasie udało mu się podbić Anatolię (dzisiejsza Turcja) i pokonać Persję. Ze swoim wojskiem dotarł aż do Egiptu, którego królem ogłosił się oficjalnie. Stworzył jedno z największych imperiów w historii, a udało mu się tego dokonać w wieku 33 lat.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie