Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 10. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji + płyta DVD

Tom 10. NOWE PAŃSTWO cz.2 + DVD EGIPT - KRAINA BOGÓW CZ.3.

Więcej szczegółów


7,95 zł brutto

SE-10

Tom 10. NOWE PAŃSTWO cz.2
Okres ramessydzki, wojsko, broń, Pi Ramzes, rezydencje faraonów, Abu Simbel, sztuka Nowego Państwa, literatura Nowego Państwa.

DVD EGIPT - KRAINA BOGÓW CZ.3.
Egipska wizja życia pozagrobowego do dziś fascynuje i zaciekawia. Wiara w to, iż po śmierci ciało jest potrzebne człowiekowi do odrodzenia się w zaświatach, sprawiła, że starano się zachować cielesną powłokę zmarłego w jak najlepszym stanie. Tajemnicze, często szokujące rytuały mumifikacji stale rozbudzają wyobraźnię nie tylko badaczy, ale i filmowców czy autorów powieści. Mamy okazję dowiedzieć się , jak wyglądał proces tworzenia mumii i co, oprócz ciała, było według Egipcjan potrzebne zmarłemu po śmierci. Poznamy rytuały pogrzebowe znad Nilu oraz zobaczymy, co spodziewał się ujrzeć w zaświatach mieszkaniec starożytnego Egiptu.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie