Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 09. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji + płyta DVD

Tom 9. NOWE PAŃSTWO cz.1 + DVD EGIPT - KRAINA BOGÓW CZ.2.

Więcej szczegółów


7,95 zł brutto

SE-9

Tom 9. NOWE PAŃSTWO cz.1
Historia Nowego Państwa, Tutmozydzi, bogowie Amon i Aton, świątynie Karnaku i Luksoru, kapłani, Teby Zachodnie, okres amarneński, Tell el-Amarna.

DVD EGIPT - KRAINA BOGÓW CZ.2.
Mieszkańcy Delty Nilu całą swą uwagę koncentrowali nie na życiu doczesnym, lecz na życiu wiecznym, nie szczędząc sił i pieniędzy na budowę grobowców i świątyń. Wzniesione przez nich kompleksy świątynne przypominały rezydencje władców, tyle tylko że przeznaczone były dla bogów. O rozmiarach egipskich założeń świątynnych może świadczyć fakt, że największy z zachowanych przybytków - świątynia Amona w Karnaku - jest tak wielka, że mogłaby pomieścić paryską katedrę Notre Dame. Przedstawiamy Państwu kolejny spośród czterech filmów tworzących serię o wierzeniach starożytnych Egipcjan, z którego dowiedzą się Państwo, jakie formy kultu przybierała religia mieszkańców Czarnej Ziemi i jakie miejsca otaczali oni szczególną czcią.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie