Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 77. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 77. wraz z filmem "Siedem cudów Układu Słonecznego".

W sprzedaży
od 20 sierpnia 2013 r.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-77

Żyjemy w erze podboju kosmosu. Choć wyrafinowana i zaawansowana technologia XXI wieku pozwala nam obserwować coraz odleglejsze zakątki Wszechświata, to wiele z jego fenomenów można znaleźć w bliskiej nam przestrzeni. Autorzy filmu przedstawiają siedem obiektów, które dzięki swoim cechom zasługują na miano „cudów” Układu Słonecznego. Nasza wirtualna wycieczka zaczyna się od podróży do lodowych gejzerów na Enceladusie – jednym z księżyców Saturna. Przyjrzymy się również słynnym pierścieniom Saturna, ich łańcuchom górskim, które mogłyby konkurować z Alpami. Następnie zanurkujemy w oko największego cyklonu w Układzie Słonecznym – Wielkiej Czerwonej Plamy na Jowiszu. Prześliźniemy się przez pas asteroid zawierający miliony skalnych odłamków z czasów formowania się Układu Słonecznego. Zdobędziemy szczyt największego wulkanu – Olympus Mons – znajdującego się na Marsie. Dotkniemy rozżarzonej powierzchni Słońca i zakończymy podróż eksploracją naszej rodzinnej planety – Ziemi.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie