Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 75. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 75. wraz z filmem "Od fantastyki do rzeczywistości".

W sprzedaży
od 23 lipca 2013 r.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-75

Prędkość warp, teleportery, tunele czasoprzestrzenne i lasery – to nieodłączne elementy i wytwory fantastyki w literaturze, kinie i telewizji. Ale ten wymyślony świat jutra na naszych oczach staje się futurystyczną wizją teraźniejszości. Czy nie jest kusząca możliwość teleportacji samego siebie na kolejne spotkanie, bez stania w ulicznych korkach? Naukowcy przygotowują się do testowania współczesnego teleportera. Choć w ubiegłych latach świat nauki często drwił z hollywoodzkich pomysłów podróży z prędkością nadświetlną, łamiącą zasady ogólnej teorii względności Alberta Einsteina, to obecne pokolenie fizyków stara się rozwinąć opis fundamentalnych zasad obowiązujących we Wszechświecie. Czy można w jakiś sposób obejść ograniczenie związane z prędkością światła? Tak, ale trzeba być gotowym do przetrwania podróży poprzez najmniej gościnne miejsce w kosmosie – wirującą i skręcającą czasoprzestrzeń osobliwość leżącą w centrum czarnej dziury, która poprowadzi cię do nowych światów lub na śmierć. Od fantastyki do rzeczywistości, następny przystanek – jutro, czas przylotu – dziś.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie