Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 50. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 50. wraz z filmem ZAGADKI WSZECHŚWIATA Z MORGANEM FREEMANEM.
Zanim narodził się Wszechświat.


W sprzedaży
od 7 sierpnia 2012r.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-50

W latach 20. XX wieku Edwin Hubble dowiódł, że Wszechświat nieustannie się rozszerza, czym potwierdził model narodzin Wszechświata, który został uznany przez naukę za najbardziej prawdopodobny. Według tego modelu około 13,7 miliarda lat temu cały znany nam kosmos skupiony był w jednym punkcie o nieskończonej gęstości. W wyniku eksplozji, którą nazwano Wielkim Wybuchem, jednocześnie powstały czas i przestrzeń. Oddziaływanie grawitacyjne spowodowało lokalne zagęszczenie materii, w wyniku którego młody Wszechświat rozjaśniły pierwsze gwiazdy. Ekspansja kosmosu ma miejsce do dzisiaj. Znany amerykański aktor Morgan Freeman wraz z młodym pokoleniem naukowców stara się przedstawić nowe, śmiałe teorie wyjaśniające istotę otaczającej nas natury i rządzących nią praw.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie