Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 43. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 43. wraz z filmem W POSZUKIWANIU OBCYCH. Czy E.T.istnieje?

W sprzedaży od 2 maja 2012r.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-43

To pytanie stawia sobie wiele osób patrzących na roziskrzone na niebie gwiazdy. W naszej Galaktyce jest ich conajmniej 100 miliardów, a we Wszechświecie znajduje się około 100 miliardów galaktyk. Czy to możliwe, aby w tak ogromnej przestrzeni życie zaistniało tylko na Ziemi? W ramach projektu SETI (Search for Extra-Terrestrial Intelligence) za pomocą radioteleskopów optycznych poszukuje się sygnałów pochodzących od hipotetycznej pozaziemskiej cywilizacji. Obiektem planowanych bąź realizowanych misji są księżyc Jowisza - Europa i największy satelita naturalny Saturna - Tytan. Jeśli znajdziemy tam dowody na istnienie, teraz lub w przeszłości, prymitywnego życia, to jaki to będzie miało wpływ na wiedzę o nas samych? Czy jeśli nawiążemy kontakt z rozwiniętą technicznie i potencjalnie wrogą cywilizacją, będziemy w stanie się obronić?

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie