Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 24. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 24. wraz z filmem KOMETY I METEORY. Kosmiczne zagrożenie.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-24

W przeszłości komety i meteory pozostawiły na Ziemi niejeden ślad - w okresie powstawania Układu Słonecznego nasza planeta została uformowana wskutek wielokrotnych zderzeń odłamków materii. Naukowcy sądzą, że to właśnie komety dostarczyły na Ziemię wodę i podstawowe składniki organiczne, dzięki którym mogło powstać na niej życie. Od tamtej pory asteroidy i komety mają ciągły wpływ na losy Błękitnej Planety. Masowe wymieranie dinozaurów czy nawet pojawienie się zabójczych wirusów naukowcy wiążą właśnie z odłamkami z kosmosu. Czy ludzkość jest przygotowana na obronę przed kosmicznym zagrożeniem? Zdając sobie sprawę z tych niebezpieczeństw, badacze traktują asteroidy i komety również jako źródło cennych składników i minerałów, których zagospodarowanie w przyszłości byłoby dla ludzi niezwykle korzystne.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie