Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 07. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 7. wraz z filmem KOSMICZNA APOKALIPSA. Czy Wszechświat może się skończyć?

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

KM-7

Według naszej wiedzy Wszechświat jest skazany na śmierć. Przestrzeń, materia i czas, jakie znamy, pewnego dnia przestaną istnieć i nie będziemy mieli na to żadnego wpływu. Nie wiemy, jak dokładnie będzie to wyglądało - czy Wszechświat zapadnie się i ponownie narodzi w nowym Wielkim Wybuchu, czy raczej będzie się wiecznie rozszerzać, aż nastanie "epoka lodowcowa", podczas której nie będą się już rodziły nowe gwiazdy. Oba te scenariusze odnoszą się jednak do dalekiej przyszłości. Tymczasem świat mógłby zostać zniszczony za sprawą pozornie drobnej fluktuacji kwantowej. Takiego końca nawet byśmy nie dostrzegli, gdyż w mgnieniu oka objąłby on cały kosmos. Niezależnie od tego, co się wydarzy, należy pamiętać, że w pewnym momencie życie we Wszechświecie po prostu się skończy.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie