Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Easy Deutsch Plus z CDZnaleziono 78 produkty

Easy Deutsch Plus z CD
Easy Deutsch Plus jest adresowany do wszystkich osób pragnących nauczyć się samodzielnie języka niemieckiego od podstaw. Może on być także cennym i ciekawym materiałem uzupełniającym dla tych, którzy zdobywają wiedzę w szkole lub na kursach językowych.
Kurs obejmuje w wersji podstawowej 78 numerów. Zeszyty mają wyraźną strukturę, a wszystkie polecenia są przetłumaczone na język polski i opatrzone piktogramem, co znacznie ułatwia naukę. Do każdego zeszytu o nieparzystym numerze dołączona jest płyta kompaktowa z nagranymi przez niemieckich lektorów dialogami, tekstami i ćwiczeniami z dwóch kolejnych lekcji. W każdym numerze przekazujemy kolejne strony słownika niemiecko-polskiego i polsko-niemieckiego, po zakończeniu edycji będzie możliwe skompletowanie dwóch oddzielnych słowników.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie